יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
 
 
* שם:
 
* אימייל:
 
  טלפון:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
גוגל+
 
 
 
 
 
 
 

איזה גנרטור לבחור?

 

גנרטור, או בשמו העברי "מחולל זרם", הוא המכשיר הנפוץ ביותר היום המאפשר להפיק חשמל באמצעות הפיכת אנרגיה מכנית לאנרגיה חשמלית. מכשיר זה משמש בעיקר כתחליף לזרם החשמל הסטנדרטי, הן במקרי חירום שאינם מאפשרים שימוש בזרם הרגיל והן במקרים בהם זרם רגיל פשוט לא נמצא בסביבה, כגון אירועים שמתקיימים בשטח, צורך בחשמל באתרי בנייה ועוד. 

יש היום הרבה מאוד סוגים של גנרטורים בשוק, וחשוב מאוד לבחור את הגנרטור שיתאים בצורה מדויקת לצרכים שלכם. זאת גם על מנת להבטיח שלא תעמיסו על המכשיר יותר מדיי עד כדי כך שיהווה סכנה לסובבים וגם כדי שתוכלו להיות בטוחים שהוא יעשה את העבודה הרצויה בצורה הטובה ביותר ויעמוד בעומס הנדרש.

 
איזה גנרטור צריך
 
לקבלת מידע נוסף ולהזמנות חייגו עכשיו 702 - 704 - 700 - 1
 

אז איך יודעים איזה גנרטור לבחור?

 

יש מספר פרמטרים שצריכים להנחות אתכם בשעת בחירת גנרטור:


עוצמה – בחירת גנרטור תלויה בעיקר בעוצמה המרבית שלו, משום שמכשיר שצריך לספק חשמל לאירוע בשטח אינו נדרש לאותה עוצמה לה נדרש גנרטור המיועד להוות תחליף למערכת חשמל שתומכת בעבודתו של מפעל שלם. אם אתם צריכים גנרטור שאמור לעמוד בעומס חשמלי מאוד גבוה, אתם צריכים מכשיר בעוצמה גבוהה שיוכל להתמודד עם עומסי החשמל הגבוהים ולספק תחליף אמין למערכת חשמל שלמה – אם זו תקרוס. לעומת זאת, אם אתם צריכים מכשיר שיאפשר לכם לתפעל את עמדת הדי.ג'יי ואולי עוד כמה עמודי תאורה בקרחת היער, אתם יכולים בהחלט להסתפק בגנרטור בעל עוצמה הרבה יותר נמוכה, שגם יעלה לכם פחות.

צריכת דלק – גנרטור שאמור לעמוד בעומסי חשמל גבוהים, צריך להיות מכשיר בעל צריכת דלק מתאימה לעבודה הנדרשת. לטיול בשטח או לאירוע יספיק מכשיר בעל צריכת דלק סטנדרטית, אולם לגיבוי מערכות חשמל ולשימוש באתרי בנייה, רצוי יהיה לבחור גנרטור בעל צריכת דלק נמוכה, אשר יוכל לספק חשמל לאורך כמה שיותר זמן. 

הזרם הנדרש – גנרטור שצריך לתמוך במגוון רחב של מכשירים בעוצמות גבוהות צריך יהיה להיות כזה המספק זרם חשמלי הרבה יותר גבוה מגנרטור שצריך לספק חשמל בעוצמה נמוכה.

משמעות הנתונים האלה היא, שמשפחה היוצאת לקמפינג ומעוניינת שתהיה לה אפשרות להדליק פנסי תאורה, להפעיל גז חשמלי ולהקים עמדת מזון, צריכה גנרטור בעוצמה נמוכה יותר ממפעל שצריך מכשיר שיספק חלופה למערכת החשמל במקרי חירום.

על מנת לעשות את הבחירה הנכונה שתאפשר לכם ליהנות מפעולת הגנרטור בצורה האופטימלית, מומלץ מאוד לפנות לחברה המתמחה בשיווק גנרטורים איכותיים, ולקבל ייעוץ מקצועי מצוות המומחים.

 

אם אתם עומדים בפני רכישת גנרטור, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולקבל ייעוץ מקצועי מצות המומחים של החברה, שיסייעו לכם לבחור את הגנרטור המתאים ביותר לצורכיכם.

כל הגנרטורים שלנו מיוצרים על ידי החברות המובילות בעולם ומגיעים אליכם עם אחריות מלאה.

לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי חייגו עכשיו 702 - 704 - 700 - 1 
ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
העמל 40, אזור התעשייה הקלה, אשדוד  |  מען למכתבים: ת"ד 12023, אשדוד 77101

טל': 704702 - 1700, 5716638 - 053  |  פקס: 8524266 - 08