יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
 
 
* שם:
 
* אימייל:
 
  טלפון:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
גוגל+
 
 
 
 
 
 
 

איך בודקים גנרטור?

 

גנרטור הוא הכלי האיכותי ביותר לצורך בחשמל מחוץ לבית ובמצבי גיבוי

 

במידה ויש לכם גנרטור, חובה לבדוק אותו באופן קבוע. בדיקת הגנרטור היא פשוטה יחסית, כאשר משתמשים בו באופן קבוע - שכן אז ממילא יש לבצע לו טיפולים שוטפים וקבועים, לדאוג תמיד לשמן ולמים ולדלק עבורו, וברור שאם יש בעיה היא תצוץ מהר. אולם, רוב האנשים מחזיקים בגנרטור, דווקא משום שהם זקוקים לו כגיבוי. אולם כאן יש סכנה - מה אם ברגע האמת, הגנרטור לא יפעל? כדי לוודא שזה לא יקרה, חובה כמובן לבדוק את הגנרטור באופן קבוע, דווקא כשהוא לא בשימוש. אז איך מבצעים את הבדיקה?
 

כל הדברים שצריך לבדוק בגנרטור

 
 

●שמן ומים - פעם בחוד, יש לבדוק את הגנרטור ולראות האם כמות השמן והמים בו היא מספקת. אפילו אם לא נעשה שום שימוש בגנרטור, חובה לבדוק זאת. יש לקחת בחשבון שלעתים תקלות של דליפה עלולות בהחלט להתרחש - ועדיף לגלות זאת בבדיקה מקדימה, ולא ברגע האמת.

●להפעיל פעם בחודש - גם אם אתם  לא משתמשים כרגע בגנרטור, חובה להפעיל אותו פעם בחודש. ההפעלה החודשית של גנרטור היא קריטית, משום שקודם כל היא שומרת על החיוניות שלו ועל התקינות של כל המרכיבים שלו (ממש כמו שחשוב להפעיל רכב אחרי כמה ימים ברצף שהוא לא פועל). כמו כן, בהפעלה שלו אנחנו מוודאים שהוא תקין והכל טוב. ההפעלה לא צריכה להיות ארוכה - מספיקות 3 דקות לכל היותר. 

●בדיקת חום המים - שימו לב גם לטמפרטורת המים בגנרטור, בעת השימוש בו. תוכלו להסתכל על מד החום הפנימי של הגנרטור ולראות האם הטמפרטורה עולה על יותר מ40 מעלות צלזיוס. אם המים מחוממים יותר מטמפרטורה זו - סימן שיש בעיה בגנרטור ויש להעביר אותו לטיפול. אל תשכחו שהתפקיד של מים בתוך כל גנרטור היא לשמור עליו מצונן ולמנוע חימום יתר של המנוע.

 
 
 
איך בודקים גנרטור
 
 
 

וככה אפשר להיות רגועים ובטוחים

 

אם תקפידו על הבדיקה החודשית הזו של הגנרטור שלכם, תוכלו לדעת שברגע האמת, כאשר אתם זקוקים לגיבוי מתאים לאנרגיה חשמלית - הגנרטור לא יאכזב אתכם. כמובן שאם גיליתם בעיה בבדיקה - פנו לטכנאי גנרטורים שיסייע לכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
העמל 40, אזור התעשייה הקלה, אשדוד  |  מען למכתבים: ת"ד 12023, אשדוד 77101

טל': 704702 - 1700, 5716638 - 053  |  פקס: 8524266 - 08