יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
 
 
* שם:
 
* אימייל:
 
  טלפון:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
גוגל+
 
 
 
 
 
 
 

איך להפעיל גנרטור? יש הוראות הפעלה!

 

הכלי האיכותי ביותר לצורך בחשמל מחוץ לבית ובמצבי גיבוי

 

השימוש בגנרטורים הוא שימוש רב מאוד בעולם שלנו, כשניתן לחלק את השימוש בגנרטורים לשימוש מתוכנן בסיטואציות בהן יש בגנרטורים צורך, ולשימוש בגנרטורים כגיבוי למערכת החשמל הראשית בשעת צורך. השימוש בגנרטורים כגיבוי הוא פשוט למדי – קיימים מבנים רבים שהחשמל בהם הוא קריטי וחשוב ונפילה של חשמל בהם היא מסכנת חיים, כמו בתי חולים, מבנים ביטחוניים שונים וכדומה. בסיטואציות בהן קיימת תקלה במערכת החשמל הראשית, אנחנו מפעילים גנרטור גיבוי שנותן לנו חשמל יעיל לפרק זמן ממושך עד שתתוקן ותחזור לפעילות רשת החשמל הרגילה של הבניין. גם השימוש בגנרטורים כאמצעי להשגת חשמל במקומות בהם אין אפשרות אחרת הוא שימוש נפוץ למדי. לדוגמה – אם אנחנו יוצאים לחוף הים, לחיק הטבע או לכל מקום שבו אין גישה לחשמל, אך עדיין יש לנו נחיצות בו להפעלת מוסיקה, טעינת פלאפונים או כל מטרה אחרת, נוכל להפעיל גנרטורים איכותיים שיתנו לנו חשמל גם מחוץ לבית בצורה נוחה. הגנרטורים מופעים בדיזל, ונותנים לנו חשמל בהתאם לנפח המנוע בצורה נוחה וקלה להפעלה, אך חשוב לדעת מהם השלבים הנכונים של הפעלת גנרטורים, הן מבחינת בטיחות והן מבחינת הפעלה נכונה.
 

הפעלת גנרטור בשלבים פשוטים

 

•ראשית, את הגנרטור יש למקם במקום פתוח ולא בחדר סגור, מאחר והוא פולט גזים רעילים שאסור שיישארו בתוך חלל סגור של חדר. יש להניח אותו על משטח יציב וישר לחלוטין, מאחר ואם ננסה להניח אותו על משטח מוטה הוא פשוט לא יידלק.

•לכל גנרטור עוצמה ויכולת עבודה ספציפיים. יש להכיר ולהבין היטב את עומס העבודה שבו המכשיר שלכם יכול לעבוד – ואין להעמיס עליו עומס חשמלי החורג ממה שרשום עליו ובהוראות ההפעלה שלו. בנוסף, הפעלה של גנרטורים בקצב מופרז (טורים גבוהים) יכולה גם היא לסכן הן את הגנרטורים והם את המשתמשים בהם.

•יש לוודא כי הגנרטור מתודלק היטב לפני ההנעה. את ההנעה יש לבצע כאשר מתג העברת החשמל של המכשיר כבוי. ההנעה יכולה להיות ידנית (באמצעות משיכה של חבל) או אוטומטית באמצעות כפתור. רק לאחר שאנחנו מניעים את המכשיר ומוודאים כי הכבלים מחוברים הן לגנרטורים והן ליחידות הקצה, יש להעביר את המתג למצב דולק.

 
איך להפעיל גנרטור
 
לקבלת מידע נוסף בנושא הפעלת גנרטור חייגו עכשיו 702 - 704 - 700 - 1
 

בהפעלה ובכיבוי צריך לחשוב קודם כל על בטיחות

 

בהפעלת הגנרטור, בכיבוי שלו ובעבודה איתו עלינו לחשוב קודם כל על בטיחות. עבודתם האיכותית של הגנרטורים לא שווה דבר אם אנחנו לא מקפידים על עבודה עם כבלים שלמים ותקינים, עבודה בטיחותית נכונה והתנהלות זהירה ומכבדת סביב הגנרטורים. עם הגנרטורים האיכותיים של קידמת חשמל וגנרטורים אפשר להיות בטוחים שאתם מקבלים את המוצרים האיכותיים ביותר בסטנדרטים הבטיחותיים הגבוהים ביותר. מכאן והלאה, יש להקפיד על עבודה נכונה, איכותית ובטוחה עם הגנרטורים האיכותיים שלנו.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
העמל 40, אזור התעשייה הקלה, אשדוד  |  מען למכתבים: ת"ד 12023, אשדוד 77101

טל': 704702 - 1700, 5716638 - 053  |  פקס: 8524266 - 08