יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
 
 
* שם:
 
* אימייל:
 
  טלפון:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
גוגל+
 
 
 
 
 
 
 

היכן משתמשים בגנרטורים תעשייתיים?

 

גנרטור תעשייתי משמש מגוון רחב של לקוחות. הנה לדוגמא כמה מקומות בהם גנרטור הוא חלק בלתי נפרד מרשימת הציוד החיוני:

א. מוסדות ציבוריים - כמעט בכל מוסד ציבורי משתמשים בגנרטור תעשייתי כגיבוי למערכת החשמל הרגילה. במוסדות ציבוריים לא יכולים להרשות לעצמם מצב של הפסקת חשמל, גם בשעות הפעילות הרגילות וגם לאחר מכן. הפסקת חשמל עלולה לגרום לאובדן של מידע ולהעלות את הסיכוי לפריצת מערכת האבטחה.

ב. תעשיות בטחוניות - השימוש בגנרטור בתעשיות בטחוניות נועד גם הוא לגיבוי של מערכת החשמל. יחד עם זאת, תעשיות בטחוניות מתאפיינות בשימוש במתח חשמלי גבוה. הן זקוקות לגנרטור תעשייתי עוצמתי במיוחד שעומד בתווי התקן המחמירים בעולם.

ג. בתי מלון - השימוש בגנרטור בבתי מלון אמור למנוע מצב בו האורחים לא נהנים מתשתית החשמל והאנרגיה. הגנרטור נכנס לשימוש באופן אוטומטי במקרה של הפסקות חשמל או במצבי חירום. הגנרטור אחראי בבתי מלון על הפעלת התאורה, המיזוג והאוורור.

ד. מרכזי מידע ומחשוב - גם במרכזי מידע ומחשוב מבינים את היתרונות של גנרטור תעשייתי בתור מקור אנרגיה לשעת חירום. תקלה בחשמל עלולה להביא למחיקת נתונים מתוך מרכזי המידע והמחשוב, מה שמציב את הגנרטור בראש סדר העדיפויות של המחלקה הלוגיסטית בארגון.

ה. אתרי בנייה - ניתן לזהות שימוש נפוץ בגנרטור תעשייתי באתרי בנייה. הסיבה לשימוש בגנרטור היא שבהרבה אתרי בנייה אין חיבור לחשמל. החיבור לתשתית החשמל העירוני מתבצע רק בשלב מאוחר יותר של הבנייה, לכן במהלך הפרויקט משתמשים בסוגים שונים של מקורות אלטרנטיביים.
 
גנרטור תעשייתי
 

גנרטור תעשייתי באירועים, בנייני מגורים ומפעלים

 

יש לציין את השימוש הנרחב בגנרטורים גם באירועים ובבנייני מגורים. לצד הלקוחות הפרטיים המנצלים את היתרונות של הגנרטורים, יש לא מעט מפעלי ייצור, מחסנים ואולמות שבהם נערכים למקרים של הפסקות חשמל. 

לסיכום, הגנרטור ממיר אנרגיה מכאנית לאנרגיה חשמלית ולכן הוא חיוני בתעשייה. אפשר לרכוש גנרטור במפרט טכני מתקדם וליהנות ממנו לאורך זמן. המאפיין המשותף לכל מי שמשתמש בגנרטור הוא ניצול האספקה המיידית של חשמל בטווחי עוצמות משתנים.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
העמל 40, אזור התעשייה הקלה, אשדוד  |  מען למכתבים: ת"ד 12023, אשדוד 77101

טל': 704702 - 1700, 5716638 - 053  |  פקס: 8524266 - 08