יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
 
 
* שם:
 
* אימייל:
 
  טלפון:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
גוגל+
 
 
 
 
 
 
 

גנרטורים לאירועים

 
אם אתם מתכננים אירוע בקרוב, דוגמת מסיבת יום הולדת או חתונה בחצר הבית שלכם, כדאי להיערך מראש לכל מקרה ולהשתמש בגנרטור. יש להניח שאין ברשותכם גנרטור באופן קבוע ועל כן תידרשו לשכור אחד. גנרטור יספק לכם את החשמל הנחוץ לקיום אירוע; תאורה, מערכת סאונד, מקרר וכו'. שירותי גנרטורים להשכרה, מיועדים בדיוק למקרים הללו.
 
 

מדוע צריך גנרטורים להשכרה לאירועים?

 
גנרטורים להשכרה הם פתרון מצוין לכל אירוע, במיוחד בשעת חירום. קורה לא אחת, במהלך אירוע, שהחשמל "נופל" או שישנה בעיה כלשהי הנובעת מתקלה במערכת החשמל ומצריכה מענה מהיר. מכיוון שישנן לא מעט מערכות באירוע הפועלות באמצעות חשמל, חשוב להשיב את אספקת החשמל במהרה, מבלי שאורחי האירוע יבחינו בכך. שירותי גנרטורים להשכרה לאירועים מאפשרים לכם להיות רגועים בכל הנוגע לאספקת חשמל במהלך האירוע. הגנרטור שבחרתם יעמוד לרשותכם ויספק פתרון ברגע האמת. אין צורך לסיים את האירוע בעקבות הפסקת חשמל או תקלה מסוג זה. הגנרטור ייכנס לפעולה בדיוק כשתזדקקו לו. חשוב לציין כי הגנרטור משמש לא רק במצבי חירום אלא גם כאשר מתקיים אירוע בסביבה נטולת חשמל; חורשה, חוף הים או מבנה ללא תשתית חשמל.
 
 
 
 
 
 

 

בחירת הגנרטור המתאים לאירוע

 
 
ישנם סוגים שונים של גנרטורים להשכרה. לפני שבוחרים את הגנרטור המתאים, חשוב להגדיר את הצורך. במקרים בהם מדובר באירוע גדול מאד עם מספר רב של משתתפים, מומלץ לשכור גנרטור גדול גם כן שיספק את עוצמת החשמל המתאימה. לאירועים קטנים בהם צפויים לקחת חלק מעט משתתפים, ייתכן שגם גנרטורים קטנים יחסית יספיקו. מלבד ההתייחסות לאופי האירוע, יש לבחון גם את עלות השירות. שירותי השכרת גנרטורים מוצעים בטווח רחב של מחירים, הנקבעים על פי פרמטרים כמו גודל הגנרטור, אופי האירוע ועוד. בדומה לבחירת כל ספק שירות או רכישה של מוצר שעלותו גבוהה, מומלץ לבצע קודם לכן מעט מידענות והשוואה בין החברות השונות בתחום.
 
 
 
השכרת גנרטור לאירועים
 
 
 

 
בחברת קידמת חשמל וגנרטורים ישמחו לספק לכם את המענה המדויק לאירוע שלכם, על מנת לאפשר לכם ליהנות מאירוע בלתי נשכח. צוות החברה יסייע לכם בבחירת גנרטור להשכרה מתאים, הן בהתאם לצרכים שלכם והן בהתאם לתקציב שברשותכם. 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
העמל 40, אזור התעשייה הקלה, אשדוד  |  מען למכתבים: ת"ד 12023, אשדוד 77101

טל': 704702 - 1700, 5716638 - 053  |  פקס: 8524266 - 08