יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
 
 
* שם:
 
* אימייל:
 
  טלפון:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
גוגל+
 
 
 
 
 
 
 

גנרטור ביתי להפסקות חשמל

 

הפסקת חשמל היא מצב של חוסר נעימות – אך מדובר גם במצב שיכול להזיק לנו לא מעט.

מצב של הפסקת חשמל הוא מצב שאפשר לתאר אותו, בלשון המעטה, כחוסר נעימות משמעותית בבית שלנו. בין אם מדובר בהפסקת חשמל מתוכננת, ובעיקר כאשר מדובר בהפסקת חשמל שאינה מתוכננת – הדבר בדרך כלל משבש את שגרת החיים בבית שלנו באופן די משמעותי, גם אם זמני. כאשר מדובר בהפסקת חשמל ממושכת הדבר נכון פי כמה וכמה – אבל למצב הזה יש, כמובן, פתרון פשוט ונוח. אנחנו מדברים, כמובן, על גנרטור ביתי איכותי שמספק לנו גיבוי מתח גם כאשר ישנה הפסקת חשמל, וגיבוי שכזה יכול להיות משמעותי מאוד כאשר אנחנו עובדים מהבית או כאשר ישנן מערכות חשמליות חיוניות לשגרת היום יום שלנו בו.

 
גנרטור ביתי
 

חיבור גנרטור גיבוי איכותי בבית עבור הפסקות חשמל היא אופציה איכותית וחובה במקרים רבים

 

• חובה בכל בית – כיום, תקנות משרד התכנון קובעות כי בכל בית רב קומות ודיירים גנרטור ביתי הוא בבחינת הכרח. הדבר נכון, בין השאר, בשל התחשבות בדיירים מבוגרים, נכים, ובכל מי שלא יכול להשתמש במדרגות – כאשר ככל שהבניין גבוה יותר הדבר הגיוני יותר. בהקשר זה, חשוב לבדוק האם גם הבניין שלכם מחויב להחזיק גנרטור גיבוי, אם אכן מותקן בו כזה, האם הוא מתוחזק כראוי, ובין אם מדובר בחובה ובין אם לאו – ראוי לדאוג לכך היטב.

• איך עושים זאת נכון? דרך שירות איכותי בתחום הגנרטורים ופתרונות האנרגיה מתאימים לבית שלכם גנרטור ביתי שמספק די מתח בעת הפסקות חשמל, ומחברים אותו למערכת גיבוי החשמל בצורה נוחה ומקצועית. כך, גם בפעם הבאה שבה הפסקת חשמל לא מתוכננת ופתאומית תשבש את שגרת החיים שלכם – הדבר לא יהיה משמעותי עבורכם כלל.

 

השירות של קידמת חשמל וגנרטורים יתאים לכם את פתרונות הגיבוי האיכותיים ביותר לבית

 

קידמת חשמל וגנרטורים מספקת עבור לקוחותיה הרבים פתרונות אנרגיה מהשורה הראשונה, בדגש על כל מה שקשור לגנרטורים. אם אתם מחפשים גנרטור ביתי לגיבוי בעת הפסקות חשמל, פנו אלינו ונתאים לכם את הפתרון האיכותי ביותר עבור הבית שלכם – בשירות מקיף מא' ועד ת'.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
העמל 40, אזור התעשייה הקלה, אשדוד  |  מען למכתבים: ת"ד 12023, אשדוד 77101

טל': 704702 - 1700, 5716638 - 053  |  פקס: 8524266 - 08