יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
 
 
* שם:
 
* אימייל:
 
  טלפון:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
גוגל+
 
 
 
 
 
 
 

גנרטורים חשמליים או דיזל גנרטורים

 

מהם ההבדלים בין גנרטור חשמלי לבין גנרטור דיזל?

 
הבנתם שאתם זקוקים לגנרטור איכותי למטרות שונות. אפשר אתם מחפשים גנרטור שיתפקד במצב חירום של הפסקת חשמל, או שאתם זקוקים לגנרטור שיפעל בתנאי השטח השונים היכן שאין תשתית של חשמל. כך או כך, חשוב מאד שתהיו מודעים לכך, שאין רק סוג אחד של גנרטור. למעשה, יש שני סוגים מרכזיים של גנרטורים שתוכלו לבחור מתוכם. הסוג הראשון הוא גנרטור חשמלי. גנרטור זה הוא שם כללי לגנרטורים אשר מופעלים על מנוע רגיל אשר צורך בנזין. לעומת זאת הסוג השני הוא גנרטור דיזל, אשר קיבל את שמו משום שהמנוע שלו הוא מנוע דיזל, ובהתאמה הוא גם צורך סולר, ולא בנזין. אולם מעבר לפרטים הטכניים הללו, מה ההבדל בין הגנרטורים הללו? ואיך תדעו באיזה סוג גנרטור כדאי לכם לבחור?
 

כל ההבדלים שחשוב להכיר

 

●עוצמת הפעלה - בהכללה ניתן לומר, כי גנרטור חשמלי יהיה חזק יותר מגנרטור חשמלי, בהנחה שאנחנו מדברים על הדגמים הממוצעים. מה זה אומר? שאם אתם זקוקים לגנרטור שיוכל לעמוד בצורה טובה יותר בעומסים ויוכל לספק יותר חשמל - בחרו בגנרטור שמופעל על מנוע הדיזל. עם זאת, בהנחה שאתם מבקשים גנרטור לצורך הפעלה של מכשירים בסיסיים (למשל, אם אתם יוצאים לטיול בחיק הטבע), אזי אין יתרון מיוחד לגנרטור שמופעל על דיזל, וגם גנרטור חשמלי יוכל לספק לכם עבודה טובה יחסית.

●צריכת דלק - כאן יש עדיפות ברורה לדגמים של גנרטור חשמלי. הגנרטורים החשמליים נחשבים חסכניים יותר מבחינת צריכת הדלק שלהם, ואם נשווה אותם אל גנרטור חשמלי שמספק את אותה כמות חשמל, נראה שהוא דורש יותר דלק. יש גם לקחת בחשבון שמחירי הסולר הם גבוהים יותר ממחירי הבנזין, ולכן אם אתם מחפשים גנרטור לתפעול שוטף ומלא עדיף לבחור בגנרטור החשמלי. עם זאת, לשכירה של גנרטור למספר שעות בלבד - ממילא כמעט ולא תחושו בהבדל.

●עמידות - כאן יש יתרון קל לבחירה של גנרטור חשמלי על פני גנרטור דיזל. הגנרטורים החשמליים נחשבים לרוב עמידים יותר לשימוש מקיף ולאורך זמן. עם זאת חשוב לציין שאין זה אומר שגנרטור הדיזל יתפרק בידיים שלכם. גם לו יש חיים ארוכים יחסית - אלא שאלו של הגנרטור החשמלי ארוכים יותר. לכן לתפעול שוטף לטווח הארוך - יש עדיפות לגנרטור החשמלי, אך לפרקי זמן קצובים הם שווים. 

●מחיר - לרוב המחיר של הגנרטור החשמלי יהיה קצת יותר גבוה מזה של גנרטור הדיזל, אבל כאן כבר יש הדבלים משמעותיים בין כל הדגמים וצריך לבצע ביניהם השוואה מדויקת במיוחד.

 

והכל נמצא בחברת קידמת חשמל וגנרטורים

 
בסופו של יום קל לראות שלכל גנרטור יש יתרונות משלו והתאמה לשימושים שונים. עליכם לבחור את הגנרטור המתאים, אך בכל מקרה מומלץ בחום לעשות זאת דרך חברת קידמת חשמל וגנרטורים. צוות החברה ישמח לספק לכם בדיוק את סוג הגנרטור שאתם מחפשים ואם אתם מתלבטים - נשמח גם להכווין ולייעץ היכן שצריך.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
העמל 40, אזור התעשייה הקלה, אשדוד  |  מען למכתבים: ת"ד 12023, אשדוד 77101

טל': 704702 - 1700, 5716638 - 053  |  פקס: 8524266 - 08