יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
 
 
* שם:
 
* אימייל:
 
  טלפון:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
גוגל+
 
 
 
 
 
 
 

איך לבחור גנרטור לאירועים

 

כך תבחרו גנרטור לאירוע שלכם

 
קודם כל, חשוב לדעת שיש הרבה סוגים של גנרטורים להשכרה, ובכלל. יש כאלה קטנים, המיועדים לאירועים מצומצמים של עד 50 אנשים, וכאלה גדולים שמיועדים לאירועים של אלפי אנשים; יש כאלה בעוצמות גבוהות שמתאימים לאירועים שבהם יש צורך בחיבור של מספר מערכות חשמליות, ויש כאלה בעוצמות נמוכות שמתאימים למספר מצומצם של מערכות. כשמארגנים אירוע חשוב מאוד לפנות לחברה שמספקת מגוון גנרטורים להשכרה, כמו גם ייעוץ מקצועי שיסייע לכם לבחור את הגנרטור שמתאים לצורכיכם.
 
 

אז איך בוחרים נכון?

 

כדי שתבחרו נכון את החברה שתספק לכם את השירות, חשוב שתשימו לב למספר פרמטרים:

המלצות – אם יש לכם חברים או מכרים שהשתמשו לאחרונה בשירותיה של חברה המספקת גנרטורים להשכרה, זה מצוין. הם יוכלו להגיד לכם אם השירות היה טוב יותר או פחות, ולכוון אתכם אל החברה שתספק לכם בדיוק את מה שאתם צריכים.

ניסיון – חברה עם ניסיון רב תהיה בדרך כלל חברה שתוכל לספק באופן מדויק את הצרכים האישיים שלכם. הצוות המקצועי שלה ידע בדיוק איזה גנרטור יתאים לסוג האירוע שלכם ויספק לכם את כל הציוד הדרוש להצלחתו.

ציוד – חשוב לבחור חברה שברשותה גנרטורים להשכרה שמתאימים לסוג האירוע שלכם. מומלץ מאוד לברר את העניין מראש, על מנת לא להגיע למצב שבו אתם בטוחים שיש לכם גנרטור מתאים, ומגלים בשטח שזה ממש לא מה שהייתם צריכים.

בטיחות – חשוב מאוד לבחור חברה שמתחייבת לפעול על פי כל כללי הבטיחות והזהירות; אחרי הכול – מדובר כאן בזרמי חשמל בעוצמות גבוהות, שאם לא יטופלו כראוי עלולות חלילה להביא לאסון.

 
 
 
גנרטור לאירועים
 
 
 

גנרטורים לאירועים של קידמת חשמל

 
קידמת חשמל הינה אחת החברות המובילות היום בישראל בתחום של גנרטורים להשכרה. ברשותנו מגוון רחב של ציוד המתאים לכל סוגי האירועים, וצוות העובדים שלנו ידאג לספק לכם אך ורק את הציוד המתאים, תוך שמירה על כל כללי הבטיחות.
 
לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי חייגו עכשיו 1-700-704-702 ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
העמל 40, אזור התעשייה הקלה, אשדוד  |  מען למכתבים: ת"ד 12023, אשדוד 77101

טל': 704702 - 1700, 5716638 - 053  |  פקס: 8524266 - 08