יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
 
 
* שם:
 
* אימייל:
 
  טלפון:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
גוגל+
 
 
 
 
 
 
 

גנרטור לטיולים בחיק הטבע

 

יוצאים לטייל? אל תשכחו לקחת גנרטורים להשכרה

 
עבור ישראלים רבים, הטיול בחיק הטבע הוא ממש בגדר חוב. הוא מאפשר לנו לקחת קצת פסק זמן מהחיים הלחוצים שלנו, וליהנות מהליכה של קילומטרים, בישול האוכל על מדורה, וחיבור עמוק מאד לטבע. על אף כל זאת, כדאי לזכור שביחד עם המימייה והכובע, יש עוד דבר מה שכדאי שתיקחו אתכם - גנרטור. כעת אתם בוודאי שואלים את עצמכם - מדוע אתם צריכים לברר מידע על גנרטורים להשכרה? אתם הרי מבקשים להתחבר לטבע - אז מה פתאום אתם צריכים גנרטור לטיולים שיפעיל לכם מכשירי חשמל? כפי שתראו מיד - אתם בהחלט זקוקים לגנרטור איכותי שילווה אתכם. במקרים רבים גנרטורים להשכרה יהפכו את הטיול שלכם לנעים יותר, ובמקרים אחרים - הם ממש בגדר מצילי חיים!
 

כל השימושים לגנרטור בחיק הטבע

 
 

●תאורה בלילה - אם אתם מתכוונים לישון בחיק הטבע, צפויה לכם חוויה מדהימה. עם זאת - אתם גם תרצו ליהנות מתאורה מתאימה. בעזרת מחולל חשמל מתאים, תוכלו לקחת אתכם גוף תאורה שדורש חיבור לחשמל, ולהפעיל אותו בטבע. כך, במקום להיות תלויים בפנסים קטנים שהבטריות שלהם נגמרות במהירות - תוכלו ליהנות מגוף תאורה גדול למדי, שיאפשר לכם לראות את השטח כולו. גוף תאורה גדול מאפשר לכם כמובן להכין אוכל בצורה בטיחותית, להבין האם יש גורמים נוספים בסביבה, וכן להבריח בעלי חיים שונים.


●טעינת טלפון סלולרי - נכון שאתם מתחברים לטבע, אבל ברור שאתם לא תוותרו על הטלפון הסלולרי. הוא מאפשר לכם להמשיך לשמור על קשר עם הבית ולהתעדכן מה קורה עם כולם. מעבר לכך, כאן בדיוק נכנסת לתמונה החשיבות הקריטית של חשמל. במקרים שבהם אחד המטיילים הולך לאיבוד - הוא יכול להשתמש בטלפון הסלולרי שלו כדי ליצור קשר עם הקבוצה, להפעיל GPS וכיו"ב. עם זאת, איך אפשר להטעין את הטלפון הסלולרי בטבע? אם מסתמכים רק על המטען באוטו - אתם מוגבלים לזמני טעינה קצובים ורק למכשיר אחד. לעומת זאת בעזרת גנרטור איכותי, אתם תוכלו להטעין מספר טלפונים סלולריים במקביל ולעשות זאת כמה שעות ברצף. הדבר מבטיח טלפון טעון ומלא - וכך במקרה חירום אתם יכולים ליצור קשר עם כל גורם.


●הכנת אוכל - המחולל מאפשר לכם גם להכין יותר מאכלים בצורה נוחה. אתם לא תלויים רק בשימורים שקניתם או במדורה שלוקח זמן להדליק. אתם יכולים לחבר לגנרטור מקרר קטן וכך לשמור על מוצרי בשר וחלב לאורך זמן. אתם גם יכולים לחבר אליו מנגל חשמלי שיאפשר לכם לחמם את האוכל בצורה מהירה יותר, וזה פתרון מעולה ליחידים ולמשפחות.

 
 
 
גנרטור לטיולים
 
גנרטור לטיולים בשטח
 
 
 

המענה המלא מהחברה שלנו

 
ברוכים הבאים לאתר של חברת קידמת חשמל וגנרטורים! באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון רחב למדי של שירותי השכרת גנרטור מכל סוג שאתם צריכים. הגנרטורים שנציע לכם לטובת הטיולים הם כמובן קטנים במידתם, עם מנגנון השתקה, ובמחירים הוגנים. אתם מוזמנים ליצור קשר כבר עכשיו - ולהזמין את הגנרטור המושלם לטיול שלכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
העמל 40, אזור התעשייה הקלה, אשדוד  |  מען למכתבים: ת"ד 12023, אשדוד 77101

טל': 704702 - 1700, 5716638 - 053  |  פקס: 8524266 - 08