יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
 
 
* שם:
 
* אימייל:
 
  טלפון:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
גוגל+
 
 
 
 
 
 
 

איזה גנרטור צריך לקריוקי?

 

אירועי קריוקי נערכים על בסיס יומי בכל רחבי הארץ. זהו בילוי מועדף על צעירים, מבוגרים, משפחות, ילדים, גברים ונשים. בזכות אירועי קריוקי ניתן ליהנות מזמן איכות משותף ולהתנסות בחוויה מוזיקלית עשירה. התנאי היחיד לניצול היתרונות של האירוע הוא ההפקה המוקדמת. לא תמיד ניתן להשתמש ברשת החשמל הביתית על מנת לחבר את הציוד, וברוב המקרים האירוע נערך מחוץ לבית ובשטח פתוח. הפתרון היחיד שמהווה גם גיבוי וגם מערכת חשמל ניידת הוא מחולל עצמאי. 
 

>>רוצים שנתאים לכם גנרטור לקריוקי? התקשרו עכשיו 1700-704-702 או צרו קשר באתר ונחזור אליכם<<
 

הכל תלוי בהספק

 
 

בחירת גנרטור לאירועי קריוקי תלויה בהספק החשמל הדרוש. בחירת ההספק ואחריו המחולל נשענת על התייחסות למספר פרמטרים:

•עוצמת התאורה

•כמות המחשבים 

•כמות המיקרופונים

•עוצמת מערכת ההגברה

•מספר מסכי ההקרנה 

•צורך בחיבור מערכות חימום או קירור
 
 
 
קריוקי
 
 
 

באופן עקרוני, הספק של 500 ואט בלבד לא מתאים לאירוע קריוקי בגלל שאפשר לחבר אליו מספר נורות להט בלבד. לחילופין, הספק של 100,000 וואט עשוי להיות גבוה מדי ולגרום לבזבוז הוצאות על דלק ואנרגיה. הפתרון הוא לבדוק מראש את ההספק של מכשירי החשמל השונים ורק לאחר מכן לברר על הבדלים בין דגמים. כדאי גם להשאיר מרווח ביטחון למצבי קיצון ולמנוע מצב בו רשת החשמל קורסת במהלך האירוע. 
 

טיפים לרכישה או השכרה

 

ברכישה או השכרה של גנרטור תצטרכו להתייעץ עם אנשי מקצוע ולבדוק לצד ההספק את המפרט הטכני, את הוראות ההפעלה ואת כללי הבטיחות. עליכם לבחור מיקום נכון עבור המחולל ולשים לב בעיקר לאקלים ולמרחב העמדה. בדקו את סוג הדלק בו תצטרכו להשתמש וזכרו לדאוג לאספקה קבועה. הסוג הפופולארי הנמצא בשימוש של אירועי קריוקי הוא גנרטור מבוסס סולר, שמחירו זול יותר לעומת בנזין. לחילופין, זהו מחולל מרעיש ומזהם יחסית שכדאי להרחיק מאיזורי מגורים.

לסיכום, יש הרבה שיקולים שאתם צריכים להתייחס אליהם בהפקת אירועי קריוקי. אל תקלו ראש בפרטים הקטנים ושימו לב להוראות הבטיחות. התייעצו עם אנשי מקצוע בכל מקרה של התלבטות ובחרו גנרטור בעיקר לפי ההספק הצפוי וכמות מכשירי החשמל המחוברים.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
העמל 40, אזור התעשייה הקלה, אשדוד  |  מען למכתבים: ת"ד 12023, אשדוד 77101

טל': 704702 - 1700, 5716638 - 053  |  פקס: 8524266 - 08