יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
 
 
* שם:
 
* אימייל:
 
  טלפון:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
גוגל+
 
 
 
 
 
 
 

גנרטור מושתק

 
גנרטורים הינם מתקנים המסוגלים לבצע המרה של אנרגיה והפיכתה מאנרגיה מכאנית לאנרגיה חשמלית. גנרטורים משמשים למצבי חירום, לגיבוי מערכות חשמל קיימות, להפקת חשמל במקומות "זמניים" אשר אינם מחוברים לרשת החשמל, במבני תעשייה, בנייני משרדים ובתי מגורים. אלא שאותו "פתרון פלא" מפיק רעש רב ועשוי להוות מפגע סביבתי של ממש עבור השוהים בסביבתו. גנרטור מושתק הינו גנרטור אשר מפחית את עוצמת הרעש הצפויה ביותר מ-30% ובכך הופך את החיים לצידו פשוטים יותר. 
 
 

מתי נשתמש בגנרטור שקט?

 
גנרטור נועד להפיק חשמל. זה אולי נשמע פשוט אך מדובר בתהליך מורכב. רוב הגנרטורים פועלים באמצעות שריפת סולר או בנזין, הפעלת מנוע ושימוש בסיבובי המנוע לצורך הפקת זרם חשמלי. גנרטורים מאפשרים לנו להשתמש בחשמל כאשר אין נקודת חשמל בנמצא או כאשר זרם החשמל מופסק. גנרטור מושתק שקט בהרבה מאחיו הגנרטורים הרגילים ולכן הוא נוח יותר לשימוש. מומלץ מאוד להשתמש בגנרטור שקט מעין זה כאשר יוצאים לטיולים בחיק הטבע, כאשר מתכננים לינה באוהלים, או כשמעוניינים להפיק מסיבה (יום הולדת, קריוקי וכו') אך חוששים מכך שרעש הגנרטור יפגום באווירה. רק דמיינו לעצמכם כמה עוגמת נפש תיגרם לכם במידה ובמהלך אירוע מושקע, רעשי הגנרטור יסוו את המוזיקה המתנגנת ברקע, זו שבחרתם במיוחד לצורך האירוע.
 

מדוע גנרטור כזה שקט יותר?

 
ניתן לבצע השתקה או הנמכה של עוצמת רעשי גנרטורים באמצעים שונים, כגון: כיסויים, חיפויים אקוסטיים, שימוש ברפידות גומי ועוד. גנרטור מושתק הוא תוצר של מלאכת מחשבת הנדסית בזכותה ניתן להביא להפחתה משמעותית בעוצמת גלי הקול הבוקעים מהמכשיר (טכניקות הקרויות "sound damping"). הדבר נעשה באמצעות שימוש בחומרי גלם איכותיים אשר מתנגדים לרטט אקוסטי ועל כן הופכים את פעולת הגנרטור לשקטה. למעשה, ניתן למצוא גנרטורים מושתקים אשר מסוגלים להנמיך את עוצמת הקול ביותר מ-30 אחוזים. למשל, מעוצמת רעש של למעלה מ- 75 דציבלים לכ-50 דציבלים בערך - הבדל תהומי בעוצמות הסאונד. 
 
 
 
גנרטור מושתק
 
 
 

כיצד בוחרים גנרטור שקט?

 

על מנת לבחור נכונה בגנרטור שקט, יש להתייחס למספר פרמטרים:

•ההספק המקסימאלי של הגנרטור והתאמתו לצרכים
•איכות המוצר והמותג אליו הוא משתייך
•גודל ומרחב פיזי הדרוש להצבתו
•גנרטור נייח אל מול גנרטור נייד
•מידת ההפחתה בעוצמות הרעש לעומת גנרטור מקביל

בחירה לא נכונה בגנרטור עשויה לגרום יותר נזק מתועלת. רעש הפוגם באיכות החיים, פגיעה במערכת החשמל, אי עמידה בדרישות ההספק או חס ושלום, קריסה ברגע האמת. זוהי הסיבה בגינה גנרטור מושתק וגנרטורים בכלל, רוכשים או שוכרים ממומחים בעלי ניסיון. בדיוק כזו היא חברת קידמת חשמל וגנרטורים. מכירה, השכרה, אחזקה ותיקונים של גנרטורים מכל הסוגים היא המומחיות שלנו! החברה עומדת בסטנדרטים המחמירים ביותר ומשרתת את לקוחותיה באדיבות ומקצוענות.

להזמנת גנרטורים למכירה של קידמת חשמל.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
העמל 40, אזור התעשייה הקלה, אשדוד  |  מען למכתבים: ת"ד 12023, אשדוד 77101

טל': 704702 - 1700, 5716638 - 053  |  פקס: 8524266 - 08