יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
 
 
* שם:
 
* אימייל:
 
  טלפון:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
גוגל+
 
 
 
 
 
 
 

גנרטור עם הפעלה אוטומטית

 
במוסדות ובארגונים אשר חייבים להמשיך לפעול כרגיל גם בעת קריסה של מערכת אספקת החשמל הארצית, חייב להימצא גנרטור עם הפעלה אוטומטית. גנרטור כזה יודע לזהות הפסקה באספקת החשמל ולהתחיל לפעול באופן אוטומטי – ללא מגע יד אדם.
 

דיזל גנרטור – איכות ואמינות לאורך זמן

 

דיזל גנרטור הוא מתקן בעל כושר אספקת חשמל גבוה במיוחד, ומסוגל לספק חשמל ברמת מתח גבוהה במיוחד. לכן, בארגונים שחייבים להמשיך לעבוד גם כשאין אספקה סדירה של חשמל, כגון בתי חולים, בתי דיור מוגן, מוקדי עזרה ראשונה, בתי מלון ועוד, צריך שיימצא דיזל גנרטור איכותי במיוחד. בנוסף, חשוב מאוד שזה יהיה גנרטור עם הפעלה אוטומטית, אשר מזהה את ההפסקות באספקת החשמל ומתחיל לפעול באופן אוטומטי, מבלי שאיש יצטרך להפעילו. בדרך זו יכולים כל המכשירים ובעלי התפקידים בארגון להמשיך בעבודתם הסדירה, ולספק את השירות הנדרש לנמצאים במקום.
 

תחזוקה נכונה

 

על מנת להבטיח שהגנרטור יפעל בכלל ובעתות חירום בפרט, חשוב מאוד לבצע מספר פעולות תחזוקה תקופתיות:

•להפעיל את הגנרטור באופן יזום פעם בשבוע למשך 30-15 דקות.

•לאחר שנה של שימוש בגנרטור (או כעבור 250 שעות של עבודה, הראשון מביניהם) – יש לבצע טיפול תחזוקה על פי הנחיות היצרן. טיפול זה כולל החלפה של מסננים ושל שמנים, וביקורת כללית על מנת להבטיח שהמכשיר פועל באופן תקין. מומלץ שפעולה זו תתבצע על ידי טכנאי גנרטורים מוסמך, שיוכל גם להחליף או לתקן חלקים במידת הצורך.

•בכל מקרה של תקלה יש לפנות לשירות התיקונים המוסמך.

תחזוקה נכונה של גנרטור בעל הפעלה אוטומטית תבטיח, ככל שניתן, כי בכל עת שתהיה הפסקה באספקת החשמל הגנרטור יתחיל לעבוד ויספק זרם חשמל חלופי לטובת המשך פעילות סדירה. 

 

הגנרטורים של קידמת חשמל

 

אצלנו תוכלו לרכוש מגוון גנרטורים בעלי הפעלה אוטומטית, כולם מיוצרים על ידי החברות המובילות בתחום, עומדים בכל דרישות התקן ומגיעים אליכם עם אחריות מלאה. אנו מפעילים גם שירות תיקונים מקצועי, כך שבכל שאלה או תקלה – יש לכם אל מי לפנות. 

צוות המומחים שלנו ישמח לספק לכם ייעוץ מקצועי ולסייע לכם בבחירת הגנרטור המתאים ביותר לצורכיכם. 

 

חייגו עכשיו 1-700-704-72 ונשמח לעמוד לשירותכם.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
העמל 40, אזור התעשייה הקלה, אשדוד  |  מען למכתבים: ת"ד 12023, אשדוד 77101

טל': 704702 - 1700, 5716638 - 053  |  פקס: 8524266 - 08