יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
 
 
* שם:
 
* אימייל:
 
  טלפון:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
גוגל+
 
 
 
 
 
 
 

גנרטור עם מייצב מתח

 
גנרטור טוב הוא כזה שיכול לעמוד בעומס גדול ולספק חשמל לאורך זמן. אם אתם עורכים אירוע או צריכים לספק חשמל למספר גדול של כלי עבודה חשמליים, מומלץ מאוד לרכוש או לשכור גנרטור עם מייצב מתח.
 

מהו מייצב מתח?

 
מייצב מתח, או AVR (Automatic  Voltage Regulator) הינו בקר שתפקידו לדאוג לכך שאספקת המתח של הגנרטור תהיה אחידה. כשרמה לא אחידה ועוברת תנודות מרמה נמוכה לגבוהה, הדבר עלול לגרום לכך שהמכשירים שמחוברים לגנרטור יישרפו. כאשר שוכרים או רוכשים גנרטור עם מייצב מתח, המתח עובר מהגנרטור פחות או יותר באותה רמה כל הזמן, וכך המכשירים מוגנים והאירוע או העבודה יכולים להימשך כסדרם.
 

השימושים בגנרטור עם מייצב מתח

 

השימושים העיקריים בגנרטור מסוג זה הינם:


•אירועים במקומות בהם לא קיימת מערכת חשמל – אירועים המתקיימים בשטח מצריכים שימוש בגנרטור לטובת השמעת מוזיקה, הארת המקום, חיבור מיקרופונים ומקרנים ועוד. במקרה כזה מומלץ מאוד להשתמש רק בגנרטור מסוג זה, על מנת להבטיח שהאירוע יוכל להתקיים ללא תקלות חשמל ומבלי לסכן את המשתתפים.

•הפעלת כלי עבודה – באתרי בנייה נדרש הרבה פעמים שימוש בגנרטור, על מנת לאפשר את הפעלת כלי העבודה החשמליים. מכיוון שביצוע העבודה תלוי בתפקודם התקין של כלי העבודה, מומלץ מאוד להביא למקום רק גנרטור עם מייצב מתח, שיוכל לספק את רמת המתח הנדרשת.

•גיבוי לאספקת החשמל – ישנם מוסדות וארגונים אשר חייבים להמשיך לעבוד בצורה סדירה גם כשאספקת החשמל העיקרית מושבתת, כגון בתי חולים, בתי דיור מוגן ועוד. הדבר עלול לקרות בעתות חירום כמו מלחמה או כתוצאה מפגעי מזג האוויר, ולכן חייבים שיימצאו במקום גנרטורים לגיבוי. מכיוון שברוב המקרים מדובר במוסדות גדולים הזקוקים לרמה גבוהה של מתח חשמלי, חשוב מאוד שבמקרים כאלה ייעשה שימוש בגנרטורים בעלי מייצב מתח בלבד.

 

קידמת החשמל לשירותכם

 
אצלנו בקידמת החשמל ניתן לרכוש ולשכור גנרטורים עם מייצבי חשמל באיכות גבוהה. כל הגנרטורים מיוצרים על ידי החברות המובילות בתחום, ומגיעים אליכם עם אחריות מלאה ועם הנחיות מדויקות לשימוש.
 

לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי מהמומחים שלנו חייגו עכשיו 1-700-704-702 
ונשמח לעמוד לשירותכם.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
העמל 40, אזור התעשייה הקלה, אשדוד  |  מען למכתבים: ת"ד 12023, אשדוד 77101

טל': 704702 - 1700, 5716638 - 053  |  פקס: 8524266 - 08