יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
 
 
* שם:
 
* אימייל:
 
  טלפון:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
גוגל+
 
 
 
 
 
 
 

גנרטור סינכרוני

 

מהו גנרטור סינכרוני

 

מנועים חשמליים הנמצאים בתוך גנרטור ניתנים לחלוקה לפי מנועי זרם ישר לעומת מנועי זרם חילופין, מנוע צעד ומנועים סינכרוניים וא-סינכרוניים. רוב האנרגיה החשמלית המיוצרת במסגרת תעשייה כבדה תלויה בגנרטורים סיכרונים. את הגנרטורים הללו ניתן למצוא בעיקר במקומות הבאים:

- תחנות כוח 
- מפעלים
- מתקנים שונים
- אמצעי תחבורה חשמליים אלחוטיים

תחום ההספקים של גנרטור סינכרוני נע בין וואטים בודדים ועד MVA 1,500 כפי שנפוץ בתחנות כוח גרעיניות. מכונות סינכרוניות פועלות במהירות קבועה והחיבור שלהן הוא למערכות הספק בעלות תדר גבוה. מעבר לכך, היתרון של גנרטור תעשייתי המבוסס על מנוע סינכרוני הוא יכולת לעבוד במשטר גנרטורי ובמשטר מנועי. את השם של המכונה הסינכרונית היא שואבת מזהות מהירות הסיבוב של הרוטור לבין תדירות המתח בסטטור, אך עבור רוב לקוחות הקצה אין לכך משמעות.
 
 

נתונים טכניים שכדאי לבדוק

 

  • הספקים הנעים בין 6,000-14,000 וואט
  • שמירת רעש
  • בטיחות 
 

מה תפקידם של גנרטורים תעשייתיים?

 

לא פעם נדרשים לשימוש של גנרטור לצרכים שונים בין אם לצרכים פרטיים ובין אם לצרכים תעשייתיים כאלה ואחרים. האמת היא כי גנרטור תעשייתי יכול לספק מענה על שורה ארוכה של צרכים שונים ומגוונים באופן אמין ביותר ויש לו יתרונות רבים מטבע הדברים. הגנרטור החשמלי ממיר אנרגיה מכאנית לאנרגיה חשמלית והוא מסוגל להפיק זרם גבוה ביותר גם ללא חיבור למערכת החשמל הארצית. בקטגוריה של גנרטור חשמלי יש שתי קבוצות של מכשירים: אלו אשר עובדים על דלק ואלו אשר עובדים על דיזל. ההפעלה של מכשירי דלק היא באמצעות סולר ובנזין, הם נחשבים לאמינים וניתן לחסוך באמצעותם בהוצאות בטווח הרחוק. מנגד, מכשירים נפוצים בתעשייה הכבדה העובדים על דיזל צורכים יותר אנרגיה והם גם פחות עמידים. 

 
 
 
גנרטור סינכרוני
 
גנרטור תעשייתי למכירה
 
 
 

קידמת חשמל לשירותכם

 

רצוי להכיר את ההבדלים בין הגנרטורים השונים (גנרטורים סינכרוניים וא-סינכרוניים) ולהתייעץ עם אנשי מקצוע טרם בחירה במכונה. הגנרטורים מייצרים אנרגיה והם קובעים במידה רבה את ביצועי המפעל והחברה. 
בקדמת תוכלו להשיג מגוון רחב של גנרטורים סינכרונים ואסינכרונים מתוצרת החברות המובילות בשווקים העולמי. 


 
להתאמת גנרטור תעשייתי התקשרו 1700-704-702 או השאירו הודעה בצור קשר של האתר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
העמל 40, אזור התעשייה הקלה, אשדוד  |  מען למכתבים: ת"ד 12023, אשדוד 77101

טל': 704702 - 1700, 5716638 - 053  |  פקס: 8524266 - 08