יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
 
 
* שם:
 
* אימייל:
 
  טלפון:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
גוגל+
 
 
 
 
 
 
 

איך לבחור גנרטור - 5 טיפים מנצחים

 
גנרטור מאפשר לייצר אנרגיה חשמלית ללא תלות במערכת החשמל הארצית. יש מגוון דגמים של אמצעים מן הסוג הזה ולכן כדאי להכיר לפחות את הטיפים הבאים:
 

1. בדקו את ההספק ואת המפרט הטכני

 

הטיפ המתבקש ביותר הוא לבדוק את המפרט הטכני של המכשיר. בעיקר כדאי להתמקד בסעיף ההספק, אולם גם שאר הפרטים הנכתבים על ידי היצרן יכולים לשמש בתור אינדיקציה חשובה. בררו על המפרט הטכני מראש ואל תשאירו מקום להפתעות.
 

2. השוו בין יצרנים

 

יצרן הוא חלק משמעותי בבחירה נכונה של גנרטור. עדיף לשלם עוד כמה שקלים על יצרן אמין, מאשר להמר על יצרן ללא ותק, ניסיון או מוניטין חיובי. במידה ואין לכם את הרקע הדרוש להשוואה בין יצרנים, השתמשו במידע אובייקטיבי המופיע באתרי האינטרנט או מפורסם על ידי החברות המשווקות את המוצרים הרלוונטיים. 
 
 

3. קבלו המלצות מחברים ואנשי מקצוע

 

אל תסתפקו רק בהמלצה של חבר קרוב או אפילו קולגה. אספו כמה שיותר המלצות וכך תוכלו לגבש חוות דעת מושכלת. המלצות אובייקטיביות עוזרות לצרכנות נכונה והן גם חוסכות בהוצאות.
 

4. בררו על צריכת הדלק

 

יש שלושה סוגים של גנרטורים מהם תוכלו לבחור. ההבדלים הם בעיקר בצריכת הדלק, כאשר הסוג הראשון הוא בעל שתי פעימות ובו יש לערבב בנזין עם שמן, הסוג השני הוא בעל 4 פעימות ובו יש מקומות נפרדים לשמן ולבנזין והסוג השלישי צורך סולר. זהו הסוג המתאים לעבודה ממושכת ולחיסכון בהוצאות תחזוקה והפעלה.
 
 
 
איך לבחור גנרטור
 
 
 

5. הגדירו את המטרות והצרכים שלכם

 
קיימים הבדלים משמעותיים בין אמצעים המיועדים להפקת אנרגיה עבור שימושים פרטיים, לבין אמצעים דומים שמטרתם ייצור אנרגיה באירועים, באופן מסחרי או מקצועי וכן הלאה. הגדירו את המטרות והצרכים שלכם וכך תוכלו לייצר מקסימום אנרגיה במינימום השקעה.  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
העמל 40, אזור התעשייה הקלה, אשדוד  |  מען למכתבים: ת"ד 12023, אשדוד 77101

טל': 704702 - 1700, 5716638 - 053  |  פקס: 8524266 - 08