יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
 
 
* שם:
 
* אימייל:
 
  טלפון:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
גוגל+
 
 
 
 
 
 
 

תחזוקה מונעת של גנרטורים

 

לקבלת מידע נוסף אודות תחזוקה מנועת של גנרטורים יש ליצור קשר בטלפון 1700-704-702

 

אומנות האחזקה של גנרטורים

 
להגדלת אמינות היחידה ולאבטחת תפקוד נאות בשעת חירום, יש לבצע תחזוקה שוטפת לדיזל גנרטורים, אשר מונעת תקלות שבר, עוגמת נפש, ולעיתים, חלילה, אף בחיי אדם.

על פי הוראות היצרן, יש לבצע תחזוקה שוטפת כדקלמן:
 
 

תחזוקה מונעת יומית:

 
בדיקה ויזואלית – לא קיימות התראות / תקלות בבקר, בקר ההפעלה במצב אוטומטי, מ.ז. ראשי גנרטור במצב מופעל, ברז דלק פתוח, מיכל הדלק מלא (כל דיזל גנרטור צורך סולר ברמה שונה תלוי בהספק היחידה, לדוגמא: דיזל גנרטור בהספק של 100KVA צורך כ-22 ל / ש).

בדרך כלל התחשיב הוא שהמיכל היומי יספיק ליום עבודה כ-12 שעות, ולכן מומלץ להתקין מיכל בקיבולת כ-250 ליטר. במערכות גדולות שבהן קיים מיכל חודשי תת קרקעי, מומלץ להתקין לפני הגנרטור מסנן מיוחד מפריד מים, שלוכד בתוכו את המים לפי עקרון המשקל הסגולי. למסנן זה קיימת מערכת התראה על הימצאות מים בסולר.
 

תחזוקה מונעת שבועית:

 
הפעלה יזומה באופן ידני, כמובן לאחר בדיקת מפלס מים ברדיאטור, מפלס שמן באגן, מפלס סולר ומילוי לפי הצורך. ההפעלה נעשית למשך כשתי דקות ללא עומס.
 

תחזוקה מונעת חודשית:

 
כל הבדיקות האמורות לעיל, וכן בדיקת האינטגרציה על ידי הדמיית הפסקת חשמל – הגנרטור יפעל באופן אוטומטי ויספק חשמל למתקן למשך כשעה בעומס מקומי. תפקידן של הפעלות יזומות הוא לבדוק ולוודא תפקוד תקין של הדיזל גנרטור בשעת חירום.
 
 
 
תחזוקת גנרטור
 
 
 

תחזוקת גנרטור כללית

 

יש לבצע תחזוקת גנרטור על פי הוראות היצרן באופן שוטף, עבור מניעת תקלות שלעתים הן בלתי הפיכות, ואף עלולות לגרום לסיכון בחיי אדם. תחזוקת הדיזל גנרטורים חייבת להתבצע על ידי בעלי מקצוע מומחים עם ניסיון רב, המכירים את הציוד ויודעים לטפל בו.

לכל יחידת דיזל גנרטור חייב להיות תיק מסודר אשר מתעד כל פעולה/תיקון/הפעלה/בדיקה/חום מנוע/לחץ שמן שמתבצעים בו, כולל שעה/תאריך/שם המבצע ואישור האחראי. בדרך זאת נאגרת אינפורמציה מקיפה על היסטוריית הדיזל גנרטור -  דבר המקל על אבחון בעיות מתפתחות ומבטיח תפקוד נאות ברגע האמת.

לסיום חשוב לציין שהתחזוקה המונעת של גנרטורים כשמה כן היא - אם נקפיד עליה בצורה שוטפת, הגנרטור יוכל להחזיק למשך שנים והקניה הזו תשתלם לנו. אם לא נבצע תחזוקה מונעת לא רק שהגנרטור לא יחיה הרבה זמן אנחנו נאלץ גם להוציא עליו המון כסף והקניה כבר תהפוך לפחות משתלמת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
העמל 40, אזור התעשייה הקלה, אשדוד  |  מען למכתבים: ת"ד 12023, אשדוד 77101

טל': 704702 - 1700, 5716638 - 053  |  פקס: 8524266 - 08